STARTLISTER LØRDAG 9 MAI

NB Husk å betale start i sancerre før klassen din starter. ANkomst tidligst 45 minutter før din klasse starter og senest avreise er 30 minutter etter klassen din er ferdig. Husk god hånd hygene og hold minst 1 meters avstand til hverandre.

Banetrening 9. og 10 mai

LØRDAG

09:00

1. 0,90m

Sofie FalckFlying Grace1

Aili Katarina L. JernslettenLupi2

Irmelin Vilde SkåttunNo Jokes Zafira3

Mari StenersenTinkerbell4

Carmen Sofie OlsenFlying Quickstep5

09:45

2. 1,0m

Silje LindbergGuadalupe W1

Siri StenersenHoney Pie2

Kajsa Pekkala3

Aili Katarina L. JernslettenLupi4

Helen NorheimMax Martin5

Irmelin Vilde SkåttunNo Jokes Zafira6

Carmen Sofie OlsenFlying Quickstep7

Camilla N. NordbyCitesse D 8

Mia Birgitte K. FossumTovdals Amazing Master9

Valentina OveråGinger Spice10

Frida-Emilie Hetland-LysneChicago VA11

Ragnhild Rabo CarlsenJamaica12

Andrea BlomChameo13

Victor TollefsbølBalarough Z14

Marte HeistadImano15

Dorthe JørgensenKylan16

Tine SchermannEgoista Z17

Katharina HøvdingNotte Principessa18

11:00

3. 1,10m

Silje LindbergGuadalupe W1

Tine SchermannEgoista Z2

Anniken EideDawn3

Victor TollefsbølBalarough Z4

Hannah RogneCasper5

Dorthe JørgensenKylan6

Astri Margrete Vik UrdalQuintera7

Kajsa Pekkala8

Louise WuttudalConador9

Valentina OveråGinger Spice10

Andrea BlomChameo11

Sunniva SundeAl Capone12

Karoline Sofie EngelsenMånestråle Jaz Elle13

Camilla FinsrudStudebaker14

Mia Birgitte K. FossumNoble Forest15

Nora KrogsæterAthena 14416

Cathrine JerringElle Charin17

Mia SigmondCaptain Caos18

Maren Aurora VågeElectric Joy19

Camilla N. NordbyCitesse D 20

Isabelle Erevik OlsenColorado VA21

Kristin GranlundClara22

Catrine ColesHajums Lumano23

Vilde Sokn SkipnesConterfight24

Nina VadsethCandyman25

Tonje LundsbergGlenfidich26

Hannah RogneQuelen27

Anniken EideLook Liza28

12:15

4. 1,20m

Martine DyngelandJiske1

Isabelle Erevik OlsenColorado VA2

Cathrine JerringElle Charin3

Tonje LundsbergGlenfidich4

Nina VadsethCandyman5

Hannah RogneQuelen6

Louise WuttudalConador7

Kristin GranlundClara8

Mia SigmondCaptain Caos9

Ida Stein-OlsenBasita10

Cathrine AasQuinine11

Marte HeistadCabaris12

Nora Helset LangangenUtopia13

Marthe HelgestadRomeo14

Johannes K. KihleIt's My Girl15

Ragnhild Rabo CarlsenLecart16

Synne HenriksenVilbergs Corette17

Martine DyngelandVile N18

Annbjørg S HolmCasparo M19

Isabelle Erevik OlsenUnderground Z20

Hannah RogneCasper21

13:30

5. 1,30m

Marte HarstadHip-Hop´s Fiona1

Ingrid GjelstenJackson2

Jenny KrogsæterAsaka Z3

Synne HenriksenVilbergs Corette4

Ragnhild Rabo CarlsenLecart5

Nora Helset LangangenUtopia6

Johannes K. KihleIt's My Girl7

Marte HeistadCabaris8

Isabelle Erevik OlsenUnderground Z9

Alexandra BakkeCapo Pezina10

Izabell HalvorsenCurra Glen11

Martine DyngelandYes is True12

Marte HarstadClooney Ask13

Ingrid GjelstenEnd Good All Good14

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Ingen tagger enda.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
TELEFONTID

Eirik

eirik@walber.no

Tel: 47240481

FINN OSS
ADRESSE

DRS AS
Fruktveien 25, 34o2 LIER
info@walber.no

 

  • Twitter Clean
  • w-facebook

Utviklet av XGRI AS